Oprogramowanie do handlu w internecie

Platforma QShop

Dedykowane rozwiązanie do handlu to początek sukcesu

Nad nasza platformą pracujemy od roku 2001. Na bazie lat doświadczeń stworzyliśmy narzędzie do pracy dzięki któremu można łatwo i przyjemnie prowadzić sprzedaż. Integracja z programamem księgowym Subiekt GT oraz ERP Navireo czynią nasze narzędzie niemal doskonałe.

Sklepy internetowe
Nasza oferta oprogramowania do handlu w internecie dotyczy przede wszystkim platformy o nazwie QSHOP. Jako twórcy tej platformy postawiliśmy na produkt własny nie budowany w oparciu o żadne darmowe rozwiązania. Przewaga produktu autorskiego nad innymi tego typu produktami jest taka że w każdej chwili możemy wprowadzić dowolną modyfikację do systemu bez obawy że coś przestanie działać.
W dziedzinie handlu internetowego oferujemy:
- Dostarczenie gotowego rozwiązania do sprzedaży bezpośredniej w internecie
- Instalację, obsługę po sprzedażową, obsługę techniczną, obsługę serwisową
- Powierzchnie serwerowe na utrzymanie naszych aplikacji
- Możliwość budowania dodatkowych modułów rozszerzających funkcję naszego oprogramowania
- Stałe aktualizacje oprogramowania do nowszych wersji przeglądarek, systemów operacyjnych.
- Oprogramowania wspomagające pracę (QSHOP Updater, QSHOP Exporter, QSHOP Supporter, QSHOP Viewer)
- Konkurencyjne ceny na tle innych tego typu rozwiązań

Jako pierwsza firma w Polsce posiadaliśmy opracowane rozwiązanie do handlu pracujące pod kontrolą Subiekta GT. Dopracowaliśmy je do perfekcji czyniąc z niego doskonałe narzędzie do pracy. Z naszego rozwiązania korzystają dziesiątki firm. W celu zapewnienia prawidłowej obsługi technicznej nasze programy same raportują pojawiające się błędy lub usterki, przez co możemy wprowadzać aktualizację w bardzo krótkim czasie. Z naszych pomysłów czerpią wiedze inne firmy które stworzyły podobne systemy wymiany danych pomiędzy Subiektem GT a sklepem internetowym.

Zapraszamy na stronę platformy QSHOP w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty

Nasza oferta

Sklepy internetowe

Od roku 2002 zajmujemy się tworzeniem rozwiązań E-commerce. Opracowaliśmy i uruchomiliśmy platformę sprzedażową o nazwie QShop. Setki klientów, tysiące funkcji, integracje z ERP Navireo oraz Subiekt GT

Oprogramowanie przemysłowe

Tworzymy oprogramowanie przemysłowe od początków istnienia naszej firmy. Dostarczamy nasze programy dla zakładów produkcyjnych, przetwórczych, czy utylizacji odpadów

Oprogramowanie użytkowe

Oprócz doświadczenia w E-commerce mamy także bogatą ofertę oprogramowania użytkowego tworzonego na indywidualne zamówienie. Część z tych programów udostępniamy na licencji dożywotniej

Portale

Oprócz pracy nad oprogramowaniem użytkowym czy E-commerce tworzymy także portale internetowe. Jednym z większych zrealizowanych przez nas projektów jest portal https://zepsute.pl. Zepsute.pl to pierwszy portal o zepsutych rzeczach w Polsce.

Visual Technologies

Firma Visual Technologies od 2002 roku zajmuje się tworzeniem oprogramowania dla różnych segmentów rynku.
Zaczynaliśmy od tworzenia stron internetowych dla wymagających klientów. Strony internetowe to coś dzięki czemu nauczyliśmy się kreować wizerunek firmy w wirtualnym świecie Internetu.
Od 2003 roku poszliśmy w kierunku tworzenia rozwiązania do handlu w internecie. Początki były trudne, lecz przyniosły zamierzone efekty. Stworzenie rozwiązania idealnego nie jest możliwe lecz rozwiązania idealnie nadającego się do handlu – już tak. Postawiliśmy na zbudowanie własnej platformy od podstaw bez udziału firm trzecich. Po dwóch latach prac powstało coś co można było nazwać platformą sprzedaży.
Cały proces projektowania, wdrażania, uruchamiania, serwisowania trwał latami i to przyniosło skutki w postaci stworzenia pierwszej w Polsce platformy do sprzedaży powiązanej z programem magazynowo księgowym Subiekt GT. Dobra platforma sprzedaży to niewątpliwie klucz do sukcesu lecz tylko z odpowiednim zapleczem technicznym które udostępniamy.
W 2007 roku postawiliśmy na nowy kierunek rozwoju i zbudowaliśmy narzędzie do raportowania dla maszyn przemysłowych komax kappa. Oprogramowanie raportujące współpracujące z maszynami przemysłowymi było nie lada wyzwaniem do stworzenia. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce oferta → Oprogramowanie dla urządzeń przemysłowych
  • Dane kontaktowe
  • Visual Technologies
  • ul.Czeska 11c/3
  • 73-110 Stargard, NIP:8541944053
  • E-mail : biuro(at)vt-s.com
  • Telefon : +48 60 213 72 06
Copyright@Visual Technologies 2005 - 2021
Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem firmy dotpay