QShop Recover dla Subiekt GT i ERP Navireo

Usuń hasło w Subiekcie GT lub ERP Navireo

Tematy pomocy dla programu QSHOP Recover

Pomoc w obsłudze lub instalacji czy konfiguracji programu QShop Recover.

QShop Recover
 

1. Instalacja programu
Aby zainstalować program należy go pobrać ze strony https://vt-s.com/Qshop_recover.exe i zainstalować na komputerze z systemem operacyjnym Windows98 / 2000 / Me / Xp / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10

2. Pierwsze uruchomienie
Po włączeniu programu pokaże się ekran powitalny. Następnie należy kliknąć na przycisk "RESETUJ HASŁO"


Rys 1. Widok programu QSHOP Recover

Nazwa serwera : W to pole zostanie wpisane automatycznie "nazwa komputera \ INSERTGT". Jeżeli uruchomimy program na komputerze na którym znajduje się Subiekt będzie to odpowiednik wpisu z ekranu startowego programu Subiekt GT tak jak na rysunku poniżej


Rys 2. Widok ekranu startowego programu Subiekt GT

Nazwa użytkownika serwera : W to pole zostanie wpisane automatycznie "sa" jako domyślna nazwa użytkownika Jeżeli posiadasz inną nazwę użytkownika ustawioną do dostępu do bazy danych subiekta, skontaktuj się z administratorem swojej sieci.

Hasło do serwera : To pole standardowo pozostaje puste. Jeżeli posiadasz inne hasło dostępu do bazy danych subiekta, skontaktuj się z administratorem swojej sieci.

Po uzupełnieniu danych dostępowych do serwera na którym jest baza Subiekta kliknij na przycisk "Sprawdź" - jeżeli połączenie przebiegnie prawidłowo zobaczysz komunikat "Połączenie zakończone sukcesem. Wybierz z listy podmiot"

Wybierz z listy podmiot : Jeżeli połączenie z bazą Subiekta przebiegnie pomyślnie zobaczysz dostępne opcje do wyboru w rozwijanej liście. Wybierz z tej listy podmiot na którym chcesz pracować. Jest to ten sam podmiot który wybierasz uruchamiając program Subiekt - patrz rysunek 2.

Wybierz z listy nazwę użytkownika : Jeżeli dokonasz wyboru podmiotu automatycznie wyświetlą się nazwy użytkowników dostępne dla wybranego podmiotu. Będzie tam dostępne konto szefa oraz konta pozostałych dodanych użytkowników. Po wybraniu użytkownika klikasz na przycisk "Resetuj hasło"

Kliknięcie na przycisk "Resetuj hasło" spowoduje że pojawi się monit o tym że nie masz zarejestrowanego programu. Postępuj wtedy zgodnie ze wskazówkami programu w celu jego zarejestrowania.

Każdorazowe uruchomienie programu i próba zresetowania hasła wymaga sprawdzenia klucza licencji. Zadbaj o to aby komputer na którym resetujesz hasło posiadał dostęp do sieci internet. Program jest rejestrowany tylko i wyłącznie na komputer na którym program uruchamiasz.

Pytania i odpowiedzi
1. Czy rejestrując program na jednym komputerze mogę go później używać na drugim ?
Nie. Rejestracja jest tylko i wyłącznie na jeden komputer

2. Posiadam kilka końcówek Subiekta GT i jeden serwer z bazą danych, gdzie mam zainstalować program ?
Najlepiej jest zainstalować program na serwerze, nic jednak nie stoi na przeszkodzie aby go zainstalować na dowolnej końcowce, lecz należy pamiętać aby podać prawidłową nazwę serwera. Program zarejestrowany na końcowce np:2 nie będzie działał na końcowce o numerze 1. Działa tylko na końcowce na której został zarejestrowany.

Nasza oferta

Sklepy internetowe

Od roku 2002 zajmujemy się tworzeniem rozwiązań E-commerce. Opracowaliśmy i uruchomiliśmy platformę sprzedażową o nazwie QShop. Setki klientów, tysiące funkcji, integracje z ERP Navireo oraz Subiekt GT

Oprogramowanie przemysłowe

Tworzymy oprogramowanie przemysłowe od początków istnienia naszej firmy. Dostarczamy nasze programy dla zakładów produkcyjnych, przetwórczych, czy utylizacji odpadów

Oprogramowanie użytkowe

Oprócz doświadczenia w E-commerce mamy także bogatą ofertę oprogramowania użytkowego tworzonego na indywidualne zamówienie. Część z tych programów udostępniamy na licencji dożywotniej

Portale

Oprócz pracy nad oprogramowaniem użytkowym czy E-commerce tworzymy także portale internetowe. Jednym z większych zrealizowanych przez nas projektów jest portal https://zepsute.pl. Zepsute.pl to pierwszy portal o zepsutych rzeczach w Polsce.

Visual Technologies

Firma Visual Technologies od 2002 roku zajmuje się tworzeniem oprogramowania dla różnych segmentów rynku.
Zaczynaliśmy od tworzenia stron internetowych dla wymagających klientów. Strony internetowe to coś dzięki czemu nauczyliśmy się kreować wizerunek firmy w wirtualnym świecie Internetu.
Od 2003 roku poszliśmy w kierunku tworzenia rozwiązania do handlu w internecie. Początki były trudne, lecz przyniosły zamierzone efekty. Stworzenie rozwiązania idealnego nie jest możliwe lecz rozwiązania idealnie nadającego się do handlu – już tak. Postawiliśmy na zbudowanie własnej platformy od podstaw bez udziału firm trzecich. Po dwóch latach prac powstało coś co można było nazwać platformą sprzedaży.
Cały proces projektowania, wdrażania, uruchamiania, serwisowania trwał latami i to przyniosło skutki w postaci stworzenia pierwszej w Polsce platformy do sprzedaży powiązanej z programem magazynowo księgowym Subiekt GT. Dobra platforma sprzedaży to niewątpliwie klucz do sukcesu lecz tylko z odpowiednim zapleczem technicznym które udostępniamy.
W 2007 roku postawiliśmy na nowy kierunek rozwoju i zbudowaliśmy narzędzie do raportowania dla maszyn przemysłowych komax kappa. Oprogramowanie raportujące współpracujące z maszynami przemysłowymi było nie lada wyzwaniem do stworzenia. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce oferta → Oprogramowanie dla urządzeń przemysłowych
  • Dane kontaktowe
  • Visual Technologies
  • ul.Czeska 11c/3
  • 73-110 Stargard, NIP:8541944053
  • E-mail : biuro(at)vt-s.com
  • Telefon : +48 60 213 72 06
Copyright@Visual Technologies 2005 - 2019
Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem firmy dotpay