Dodatki do Subiekt GT i ERP Navireo

QShop Recover - usuń hasło w Subiekcie GT lub ERP Navireo

QShop Recover

Usuń zapomniane lub zgubione hasło użytkownika lub hasło szefa do programu Subiekt GT, ERP Navireo, Rachmistrz. Najszybszy sposób na skasowanie hasła szefa do Subiekta GT.

QShop Recover
 

Zapomniałeś lub zgubiłeś hasło szefa do Subiekta GT lub Rachmistrza ? Mamy na to rozwiązanie.

Dosyć często zachodzi potrzeba kiedy musimy zmienić hasło szefa w Subiekcie GT. Na skutek pomyłki przy wpisywaniu nowego hasła bądź zgubienia karteczki z zapisanym hasłem - jak to często bywa - jesteśmy skazani na ponowną reinstalację bazy danych lub przywracania z kopii zapasowej.
Co jeżeli prowadzimy sprzedaż w sklepie i hasło jest potrzebne za 5 minut ?

Opracowany przez naszą firmę program QSHOP Recover przychodzi w pomocą. Nie tylko potrafi połączyć się z bazą naszego Subiekta (lub ERP Navireo) lecz także ma możliwość zresetowania hasła użytkownika lub nawet zresetowania hasła szefa !
Jest bardzo prosty w obsłudze i korzystanie z niego nie wymaga fachowej wiedzy informatyka za którą zapłacimy dosyć słono. Po zresetowaniu hasła wchodzisz do Subiekta jako szef bez podawania hasła !Program działa pod kontrolą systemów:
- Windows XP
- Windows ME
- Windows 2000
- Windows 7
- Windows 7 Professional
- Windows 8
- Windows 8.1
- Windows 10.
Aby skorzystać z programu wymagana jest jego rejestracja na naszej stronie oraz opłacenie licencji.

Tagi : #kasowanie_hasla_szefa_subiekt  #kasowanie_hasla_uzytkownika_subiekt

Nasza oferta

Sklepy internetowe

Od roku 2002 zajmujemy się tworzeniem rozwiązań E-commerce. Opracowaliśmy i uruchomiliśmy platformę sprzedażową o nazwie QShop. Setki klientów, tysiące funkcji, integracje z ERP Navireo oraz Subiekt GT

Oprogramowanie przemysłowe

Tworzymy oprogramowanie przemysłowe od początków istnienia naszej firmy. Dostarczamy nasze programy dla zakładów produkcyjnych, przetwórczych, czy utylizacji odpadów

Oprogramowanie użytkowe

Oprócz doświadczenia w E-commerce mamy także bogatą ofertę oprogramowania użytkowego tworzonego na indywidualne zamówienie. Część z tych programów udostępniamy na licencji dożywotniej

Portale

Oprócz pracy nad oprogramowaniem użytkowym czy E-commerce tworzymy także portale internetowe. Jednym z większych zrealizowanych przez nas projektów jest portal https://zepsute.pl. Zepsute.pl to pierwszy portal o zepsutych rzeczach w Polsce.

Visual Technologies

Firma Visual Technologies od 2002 roku zajmuje się tworzeniem oprogramowania dla różnych segmentów rynku.
Zaczynaliśmy od tworzenia stron internetowych dla wymagających klientów. Strony internetowe to coś dzięki czemu nauczyliśmy się kreować wizerunek firmy w wirtualnym świecie Internetu.
Od 2003 roku poszliśmy w kierunku tworzenia rozwiązania do handlu w internecie. Początki były trudne, lecz przyniosły zamierzone efekty. Stworzenie rozwiązania idealnego nie jest możliwe lecz rozwiązania idealnie nadającego się do handlu – już tak. Postawiliśmy na zbudowanie własnej platformy od podstaw bez udziału firm trzecich. Po dwóch latach prac powstało coś co można było nazwać platformą sprzedaży.
Cały proces projektowania, wdrażania, uruchamiania, serwisowania trwał latami i to przyniosło skutki w postaci stworzenia pierwszej w Polsce platformy do sprzedaży powiązanej z programem magazynowo księgowym Subiekt GT. Dobra platforma sprzedaży to niewątpliwie klucz do sukcesu lecz tylko z odpowiednim zapleczem technicznym które udostępniamy.
W 2007 roku postawiliśmy na nowy kierunek rozwoju i zbudowaliśmy narzędzie do raportowania dla maszyn przemysłowych komax kappa. Oprogramowanie raportujące współpracujące z maszynami przemysłowymi było nie lada wyzwaniem do stworzenia. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce oferta → Oprogramowanie dla urządzeń przemysłowych
  • Dane kontaktowe
  • Visual Technologies
  • ul.Czeska 11c/3
  • 73-110 Stargard, NIP:8541944053
  • E-mail : biuro(at)vt-s.com
  • Telefon : +48 60 213 72 06
Copyright@Visual Technologies 2005 - 2021
Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem firmy dotpay