Portale Internetowe

Duże projekty dla wymagających klientów

Portale internetowe dla wymagająych klientów

Od początku istnienia naszej firmy projektowalismy i wykonywaliśmy portale Internetowe dla bardzo wymagających klientów. Kazdy projekt był realizowany od zera na naszym własnym frameworku

Zepsute.pl
 

Dnia 1 lipca 2018 roku został uruchomiony portal o zepsutych rzeczach. To pierwszy tego typu serwis w Polsce poświęcony całkowicie zepsutym rzeczom. Zepsute.pl to również społeczność i niezależne informacje z pierwszej ręki od rzeczywistych użytkowników. Użytkownicy mogą liczyć na szczegółową pomoc w naprawie, nawiązać kontakt z osobami, które doświadczyły podobnych problemów i uzyskać wskazówki dotyczące naprawy.

Główne cele serwisu zepsute.pl
- Wspomaganie użytkownika w odnalezieniu fachowca który naprawi sprzęt - wyszukiwanie fachowca po rodzaju urządzenia (pralka, lodówka, telewizor itd.) oraz po lokalizacji w której dany fachowiec działa (Szczecin, Warszawa itd.) - "Strefa fachowca".
- Pomoc w naprawie sprzętu poprzez dostępne forum dyskusyjne podzielone na odpowiednie działy(naprawa sprzętu AGD, RTV, Komputerów itd.) - "Strefa pomocy".
- Udostępnianie informacji o zepsutym sprzęcie, rodzajach usterek w danym modelach urządzeń danego producenta - "Strefa zepsutych rzeczy".
- Pomoc prawna w zakresie pisania reklamacji - "Strefa reklamacji".
- Zarządzanie gwarancjami użytkownika z opcją wgrywania zdjęć paragonów, także poprzez aplikacje na smartfony - "Strefa gwarancji".
- Znalezienie punktu skupu uszkodzonego sprzętu - "Strefa EKO".
- Pokazanie jak naprawić własnoręcznie dane urządzenie - "Strefa napraw".

Jak podkreśla twórca serwisu Sławomir Gugałka "Zepsute.pl  to nie jest tylko kolejny serwis z wizytówkami fachowców, to także serwis społecznościowy, który skupi ludzi wokół narastającego problemu z urządzeniami które zamiast nam służyć uporczywie się psują. Użytkownik już nie tylko znajdzie fachowca do naprawy po rodzaju urządzenia ale będzie mógł wylać swoje żale na zepsuty sprzęt."

Oprócz głównego serwisu pod adresem zepsute.pl  jest także serwis auto.zepsute.pl. To ukłon w stronę posiadaczy aut którzy mają ochotę się pochwalić ile już wydali na naprawę swojego samochodu.

Główne cele serwisu auto.zepsute.pl
- Prezentacja pojazdów oraz rejestru ich napraw - "Strefa pojazdów".
- Wyszukiwanie warsztatów które naprawiają pojazdy lub zajmują się tylko i wyłącznie regeneracją części (maglownice, filtry DPF, turbosprężarki) - "Strefa warsztatów".
- Pomoc w naprawie pojazdu poprzez dostępne forum dyskusyjne podzielone na odpowiednie marki(Chrysler, Renault, Jaguar itd.) - "Strefa serwisowa".

Czym ten serwis różni się od innych?

Podstawowa różnica jest taka, że prezentowane wizytówki fachowców mogą posiadać cenniki usług, mapki dojazdowe, oceny usług wraz z komentarzami dodawanymi po wpisaniu odpowiedniego kodu. Większość serwisów z fachowcami posiada możliwość dodania opinii nawet przez osoby, które nigdy nie korzystały z usług danego fachowca. W zepsute.pl taka sytuacja nie będzie miała miejsca. Wszystkie dodawane opinie będą musiały posiadać kod podawany przez fachowca podczas naprawy. Wpisanie błędnego kodu trzy razy będzie skutkowało zablokowaniem użytkownika próbującego dodać opinię.
Kolejna z cech które go wyróżnia to dział "Strefa zepsutych rzeczy". Miejsce w którym użytkownicy wyleją swoje żale na zepsuty sprzęt. Każdy wpis można skomentować, zapytać dodającego o szczegóły, polecić serwis do naprawy.

Co dalej?
Planowane jest uruchomienie do końca października 2018 sklepu internetowego w którym użytkownicy zakupią części do napraw urządzeń czy pojazdów. Kolejny krok to system RMA (system zgłoszeń serwisowych) zintegrowany ze strefą zepsutych. System RMA ujrzy światło dzienne w przyszłym roku.  Wartym dodania na koniec jest fakt, że serwis został sfinansowany wyłącznie z własnych źródeł a w jego tworzeniu brało udział kilka osób.

Do pobrania
Aplikacja na smartfony w Google Play https://play.google.com/store/apps/details?id=app.zepsute_pl

Portal o zepsutych rzeczach

Nasza oferta

Sklepy internetowe

Od roku 2002 zajmujemy się tworzeniem rozwiązań E-commerce. Opracowaliśmy i uruchomiliśmy platformę sprzedażową o nazwie QShop. Setki klientów, tysiące funkcji, integracje z ERP Navireo oraz Subiekt GT

Oprogramowanie przemysłowe

Tworzymy oprogramowanie przemysłowe od początków istnienia naszej firmy. Dostarczamy nasze programy dla zakładów produkcyjnych, przetwórczych, czy utylizacji odpadów

Oprogramowanie użytkowe

Oprócz doświadczenia w E-commerce mamy także bogatą ofertę oprogramowania użytkowego tworzonego na indywidualne zamówienie. Część z tych programów udostępniamy na licencji dożywotniej

Portale

Oprócz pracy nad oprogramowaniem użytkowym czy E-commerce tworzymy także portale internetowe. Jednym z większych zrealizowanych przez nas projektów jest portal https://zepsute.pl. Zepsute.pl to pierwszy portal o zepsutych rzeczach w Polsce.

Visual Technologies

Firma Visual Technologies od 2002 roku zajmuje się tworzeniem oprogramowania dla różnych segmentów rynku.
Zaczynaliśmy od tworzenia stron internetowych dla wymagających klientów. Strony internetowe to coś dzięki czemu nauczyliśmy się kreować wizerunek firmy w wirtualnym świecie Internetu.
Od 2003 roku poszliśmy w kierunku tworzenia rozwiązania do handlu w internecie. Początki były trudne, lecz przyniosły zamierzone efekty. Stworzenie rozwiązania idealnego nie jest możliwe lecz rozwiązania idealnie nadającego się do handlu – już tak. Postawiliśmy na zbudowanie własnej platformy od podstaw bez udziału firm trzecich. Po dwóch latach prac powstało coś co można było nazwać platformą sprzedaży.
Cały proces projektowania, wdrażania, uruchamiania, serwisowania trwał latami i to przyniosło skutki w postaci stworzenia pierwszej w Polsce platformy do sprzedaży powiązanej z programem magazynowo księgowym Subiekt GT. Dobra platforma sprzedaży to niewątpliwie klucz do sukcesu lecz tylko z odpowiednim zapleczem technicznym które udostępniamy.
W 2007 roku postawiliśmy na nowy kierunek rozwoju i zbudowaliśmy narzędzie do raportowania dla maszyn przemysłowych komax kappa. Oprogramowanie raportujące współpracujące z maszynami przemysłowymi było nie lada wyzwaniem do stworzenia. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce oferta → Oprogramowanie dla urządzeń przemysłowych
  • Dane kontaktowe
  • Visual Technologies
  • ul.Czeska 11c/3
  • 73-110 Stargard, NIP:8541944053
  • E-mail : biuro(at)vt-s.com
  • Telefon : +48 60 213 72 06
Copyright@Visual Technologies 2005 - 2021
Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem firmy dotpay